Čistění prostorů a míst

Energie vašeho domova, kanceláře či obchodu hromadí energii lidí, kteří se v něm zdržují. Dlouhodobé emoce a jejich energie, které se nahromadí, ovlivňují aktuální náladu, chování a jednání lidí, kteří se na daném místě nacházejí.

Kdy je třeba dělat očistu?

Energetické čištění domácnosti bychom měli provádět pravidelně. Máte nepříjené pocity v prostoru? Máte problém, se kterým si dlouhodobě nevíte rady, pokud máte nedorozumění s partnerem, s rodinou, přestalo se Vám dařit v práci a zhoršila se Vaše finanční situace? Cítíte se unavení a bez energie? Máte zdravotní problémy? Nezáleží jestli máte dům starý nebo novostavbu, nevíte co bylo na pozemku před stomi, tisíci lety. Může mít spoustu negativní energie a obsahovat opuštěné duše (entity), pokud jepostaven na místě s negativní minulostí.

Jednodušší prodej nebo pronájem nemovitosti:

Doporučuji energeticky vyčistit pro jednodušší prodej, nebo pronájem pokud neprobíhá hladce, protože v domě je příliš mnoho nežádoucích duchovních bytostí nebo je v domě usazeno příliš mnoho negativní energie a vzpomínek.

Cena čištění prostor:                                                                                                                     (dle dohody a náročnosti)

Dojezd na danou adresu: 13Kč/km

Cenu za službu prosím pošlete na účet:
CZ: 7535304002/5500 nebo
SK: SK4265000000003651032456

Máte zájem o mé služby?

Kontaktujte mě
angle-downmenucross-circle