Kurzy

Zasvěcení do Shambally 1024

Napojením na energie Shambally se můžeme spojit s energiemi nanebevzatých mistrů, Elohim a Archandělů, kteří mohou s pomocí svého světla pomoci nám a přes nás i jiným lidem prosvětlit svůj život v jeho různých oblastech. Mohou nám také pomoci v našem vývoji, duchovní cestě, v léčení a uzdravování na všech úrovních, v odstraňování bloků, osvobození od emocionálních vazeb, starých vzorců myšlení a jednání, rozpustit karmu, uvolnit karmické zátěže.

Číst více

Kurz Regresní terapie

Regresní terapie patří k terapeutickým postupům zaměřeným na léčení vnitřních zranění, která vznikla v tomto nebo v minulých životech. Při jakékoli traumatické události, která představuje pro člověka ohrožení, ať už fyzické nebo emoční, dochází k hlubokému zásahu do našeho podvědomí. Umění hlubinné regresní terapie Vám pomůže léčit různá lidská zranění, ať fyzická či psychická. Terapeutickou praxi budete moci vykonávat po absolvovaní kurzu samostatně.

Číst více

Seminář Akášických záznamů a technika automatického písma

Na tomto semináři se naučíte, jak vstupovat do Akášických záznamů, techniky pokládáni otázek a způsoby čtení. Akášické záznamy jsou kronikou života, jedná se o čisté informační pole, které zasvěceným poskytne jakoukoli informaci a duchovní pomoc určenou k rozvoji či k pomoci řešení problémů. Naučíte se automatické písmo, které můžete využít pro sebe i pro druhé. Trvalé odstranění energetických karmických či podvědomých bloků skrze akašické záznamy je nenásilná forma uzdravení.

Číst více

Numerologie základní i karmická

Každý člověk při narození dostává ihned nejdůležitější čísla ve svém životě a to datum narození. Ta ukazují na základní karmické úkoly a také, pod jakými vibracemi se člověk nachází z hlediska čísel. Prostřednictvím numerologie máme možnost zjistit potřebné informace o tom, co nám uniká, co nevidíme. Můžeme snadno pochopit kdo jsme a kam se máme ve svém životě ubírat, čeho dosahovat.

Číst více

Výklad tarotových karet

Každý by rád věděl, co ho čeká a nemine.
Tarotové karty vám odhalí i to, co se jiní snaží před vámi skrýt. Umožní vám předvídat situace, připravit se na ně nebo se jim zcela vyhnout. Vždy vám ukáží cestu. Kurz je vhodný nejen pro intuitivní lidi, ale i pro racionální typy.

Číst více
angle-downmenucross-circle