Služby

Regresní terapie

Regresní terapie, kterou vedu i jako online sezení, pomáhá řešit skryté emoce a bloky, které se v nás nacházejí, a které způsobují onemocnění, problémy ve vztazích, práci, financích, různé fobie. Jedná se o způsob, jak nahlédnout do svého nitra a s pomocí terapeuta nalézt v naší minulosti to, co nás trápí v současnosti. Během terapie vyřešíte různé situace, vzpomínky z dětství, z minulých životů nebo z prostoru mezi životy. K hlubinné regresní terapii provádím i karmalogický a numerologický rozbor, který vychází z data narození, z něhož zpravidla všechny jeho problémy, které chcete řešit, vyplývají.

Číst více

Výklad karet

Karty při výkladu ukazují budoucnost na několik měsíců dopředu, za předpokladu, že se přístup zúčastněných osob k danému problému nezmění. Karty zodpoví Vaše dotazy a pomohou při řešení Vašich životních situací. U mě nenajdete jen výklad karet ,ale také pomoc, porozumění a řešení. Pracuji s Kartami Lenormand, Osho Tarot, s Rider Waite Tarot, Chrystalis Tarot, Karty světla, Andělské karty, s věšteckou koulí a samozřejmě s mou velkou intuicí. Součástí karetního výkladu je krátký numerologický rozbor z data narození a karmická růžice vztahu s partnerem, popřípadě s rodinnými příslušníky.

Číst více

Numerologický a karmický rozbor podle data narození

Numerologický rozbor je pomůckou k lepšímu porozumění člověka a ke zjištění jeho životního účelu. Numerologie umí dát odpověď na to, jaké jsou naše dary, talenty, životní směřování, poslání, zdraví, na co se máme zaměřit a jakým směrem se ubírat. Energie čísel udává základní vibraci pro každou živou bytost, od okamžiku jejího prvního nádechu, až do jeho posledního výdechu. Je úžasné, jak nám čísla mohou pomoci pochopit souvislosti v našem životě a v našich vztazích. Vypracovávám i karmologický rozbor, nejlépe v rámci celé rodiny.

Číst více

Služby online

Pokud jste rozhodnuti svůj problém vyřešit, nezáleží na vzdálenosti. Terapie funguje skvěle i na dálku. Mám klientelu i v Anglii se skvělými výsledky.

Online poskytuji služby:

Regresní terapie, Výklad karet, Čištění prostorů a míst, Léčení systémem Shamballa 1024 a čtení v Akášických záznamech.

Číst více

Čistění prostorů a míst

To, jak se doma cítíte, není jen otázka toho, jestli máte uklizeno. Někdy je třeba důkladně vyčistit půdu, na které dům stojí, nebo budovu samotnou. K domu mohou být stále připoutané duše lidí, kteří neodešli a jsou s domem určitým způsobem spojeni. V domě se také mohlo stát nějaké neštěstí, jehož negativní energie v něm zůstala. Mnozí se cítí ve svém domově jako ve vězni, přičemž je energie prostoru doslova požírá. Jsou podráždění, roztržití, unavení a každou chvíli nemocní. Doporučuji, abyste si domov nechali energeticky očistit alespoň dvakrát do roka pro odstranění negativní energie v domě.

Číst více

Akášické záznamy

Ákášické záznamy jsou kronikou lidstva, ve které jsou zaznamenány úplné informace o každém jednotlivém člověku včetně jeho minulých i budoucích životů, jakož i informace o každé události ve vesmíru, která se kdy udála či nastane. Správci ákášických záznamů jsou duchovní mistři a andělé. Díky těmto záznamům získáte informaci nebo dostanete radu na jakoukoli otázku. Pokud se nějakého problému nemůžete dlouhodobě zbavit, je možné, že si jej s sebou nesete z minulých životů. Skrze nejvyšší Akášické světlo se ho můžete zbavit. S pomocí Akášických záznamů nabízím léčení, omlazení, vhled do minulých životů.

Číst více

Kurzy

Po absolvování kurzu jsou účastníci zcela schopni pracovat samostatně a obdrží certifikát. Po předchozí domluvě je možné uskutečnit kurz i v jiných městech. Minimální počet osob pro uskutečnění je 4. Je potřeba zajistit vhodný byt/prostor k uspořádání kurzů.

Číst více

Léčení Shamballou

Shamballa je nejvyšší duchovní dimenzí, která je dosažitelná člověku ze Země. Multidimenzinální léčebný systém Shamballa 1024 je cestou poznání, života a bytí, svého já a pochopení spojení se vším a všemi. Léčí na všech úrovních, její použití je rychlejší a silnější... účinnější. Působí i na onemocnění, která jsou v tradičním reiki považována za nezvratná. Tato energie pomohla již mnoho lidem se vyléčit. Také dokáže odbourávat stres a zlepšuje kvalitu celého života. Shamballou je možné léčit i zvířata a rostliny. Léčení Shamballou provádím osobně i na dálku, výsledek je stejný.

Číst více
angle-downmenucross-circle