Akášické záznamy

Nabízím Vám čtení z Akášických záznamů, automatické písmo a vhled do vaší situace.

Akášické záznamy jsou záznamy uložené v takzvané Akášické knihovně. Je to knihovna vaší duše, která obsahuje záznamy po všechny prostory i časy, ve kterých vaše duše kdy existovala nebo mohla existovat.

Kronika Akáša je jedinečné úložiště informací o všem. Tato kronika je slovy vyjádřeno kolektivní knihovna života na planetě Zemi. Je to souhrn činů, myšlenek a zkušeností všech živých bytostí napříč časem. V Akašických záznamech je však minulost, přítomnost i budoucnost zahrnuta v jednom velkém věčném TEĎ.

Každá duše má svou knihovnu, a v ní najdete odpovědi na mnohé skryté otázky, které byste mohli mít. Pokud se nějakého problému nemůžete dlouhodobě zbavit, je možné, že si jej s sebou nesete z minulých životů a skrze nejvyšší Akášické světlo jej můžete vyčistit a zbavit se ho.

Můžeme řešit, problémy, pročištění či uzdravení energetických karmických bloků které máme se sebou,  lze trvale pročistit veškerou karmu či energetické podvědomé vzorce a bloky, a to jejich pochopením prvotní příčiny problému negativně emoce nebo negativny chování, problémy, které máme s druhými lidmi, partnerem, dětmi, rodiči, životní úkol ... Lze zde tedy nejenom zjistit příčinu problémů a jejich následné trvalé uzdravení, ale pochopíme, odkud pochází naše pozitivní či negativní vlastnosti či nadání, talenty, fobie...

Léčení pomocí Akášických záznamů

- pochopení příběhu

- nalezení příčin a podmínek problému

- poznání pravdy na úrovni duše

Člověk se očistí a oprostí od všech negativních vlivů a nastaví si stav čistoty, rovnováhy a zdraví. Akašická energie, která léčí již v průběhu "čtení" ze záznamů je velice silná energie napomáhá v duchovní očistě našeho těla pro současnou probíhající transformaci - přechod do vyšších vibrací.

Omlazení se přes Akášické záznamy

Spouští se přirozený proces očištění těla od všech energií, které nám v těle vytvářejí stárnutí.

Minulé životy

Můžeme se podívat a necítit na minulé životy s tak vyřešit naše problémy a starosti, najít příčinu a překonat tak zdánlivě neřešitelné překážky .

Průběh Akášických záznamů:

Pracuju prostřednictvím terapeutického sezení, anebo vypracuju čtení Akášických záznamů prostřednictvím automatického písma, který bude zaslán e-mailem.

Cena za terapii nebo za vypracování automatického písma:

1200kč /50€

Cenu za službu prosím pošlete na účet:
CZ: 7535304002/5500 nebo
SK: SK4265000000003651032456

Máte zájem o mé služby?

Kontaktujte mě
angle-downmenucross-circle