Regresní terapie

Regresní terapie i online sezení.

Regresní terapie je vysoce účinná psychoterapeutická metoda a řadíme ji mezi alternativní metody. Pomocí regresní terapie lze řešit psychické i fyzické problémy, které nás v životě trápí. Jde o různé bolesti na těle, poruchy, nemoci, alergie, prožitá traumatu nebo tragédie, různé druhy fobií, rozchody, rozvody, ztráty blízkých a pod. Také jí lze efektivně řešit různé bolesti duše, duševní poruchy, závislosti, úzkosti, deprese, osobnostní a vztahové problémy, opakující se problémy a modely v našem životě, které nás krátkodobě či dlouhodobě provázejí a snižují kvalitu našeho žití.

Průběh terapie:

Setkání terapeuta s klientem, začíná rozhovorem, kde se rozebírají všechna problematická témata. Terapie probíhá v klidném prostředí ve vědomém stavu. Pomocí hlubokého stavu meditace, uvolnění či hypnózy Vás povedu do stavu, se kterým se setkáváte téměř denně a to těsně před usínáním. Nemusíte mít žádné obavy, tato technika je u mě jako terapeuta bezpečná. Klient prožívá události svých minulých životů jako vědomý sen. Nechá se vést svým vyšším já a setkává se se svým pomocníkem - částí svého podvědomí, jehož paměť je kronikou všech životů. Klient prožívá uvolnění, očištění, zbavuje se starých nepotřebných pout a především pochopí, co bylo příčinou jeho nynějšího problému.


Jak dlouho trvá jedno sezení:

Délka sezení je individuální. Sezení trvá 1 až 3 hodiny v závislosti na složitosti klientova problému. Každý klient je jedinečný a stejně tak je jedinečný i problém se kterým přijde. Takže je jedinečný také přístup ke klientovi a celý průběh terapie.

Pro koho je regresní terapie vhodná:

Pro lidi, kteří hledají řešení na své složité, životní situace. Toto je jedna z technik, která je stvořena přímo pro dnešní dobu, která přináší nadměrný stres a zátěž, nejistotu a mnoho tlaků. Tento negativní aspekt má vliv nejen na náš život, naše tělo a zdraví, ale také na naši mysl a duši.

Pro koho regresní terapie není vhodná:

Pro těhotné ženy, osoby aktuálně pod sedativy, psychiatrickými léky, analgetiky, osoby pod vlivem drog a alkoholu či jakýchkoli návykových látek. Osoby v akutních záchvatech paniky, úzkostí či jakéhokoli psychiatrického onemocnění.

K regresní terapii, provádím klientovi karmologický a numerologický rozbor. Z data narození z něhož zpravidla všechny jeho problémy, které chce řešit vyplývají.

Cena sezení hlubinné regresní terapie:

Regresní terapie - 2400Kč/100€ - 3 hodiny. 1000Kč / 40€ - 1 hodina.

Cenu za službu prosím pošlete na účet:
CZ: 7535304002/5500 nebo
SK: SK4265000000003651032456

V případě zrušení schůzky v den jejího konání nebo případu, kdy se klient nedostaví bez omluvy vůbec, pak dle svého uvážení, zasílám údaje k zaplacení této schůzky plnou částkou, jako kdyby proběhla.

Máte zájem o mé služby?

Kontaktujte mě
angle-downmenucross-circle